Türkçe İngilizce Fransa Almanya

Hakkımda

1986 yılında Ordu’nun Ünye ilçesinde doğdum.  İlkokulu Ünye’de okuduktan sonra orta ve lise  öğretimime Tekirdağ Anadolu Lisesinde devam ettim.

2003 yılında  Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım ve üniversite eğitimini  2010 yılında  tamamladıktan sonra Kulak Burun Boğaz ile ilgili ihtisasımı (2012-2017) İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Katip Çelebi Üniversitesinde   yaptım.

Asistanlık eğitimim boyunca 2 bilimsel makaleye katkıda bulundum ve 1 tane de yurtiçi ulusal KBB Kongresinde tezimi sözel sunum olarak sundum.

Yrd. Doç Dr. (Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı) Levent Horoz ile üniversite yıllarındaki arkadaşlığımızdan sonra 2014 yılında evlendim ve Mahmut Mete Horoz adında çok tatlı bir oğlum bulunmakta.

2017 yılında mecburi hizmetimi Amasya Suluova İlçe Devlet Hastanesinde 2 yil süre ile yaptıktan sonra Elmadağ Devlet Hastanesinde  9 ay çalıştım. 24.09. 2020’den itibaren artık kendi  muayenehanemde hastalarıma hizmet vermekteyim.

Septorinoplasti (estetik ve fonksiyonel burun ameliyatı) primer ilgi odağım olsa da yüz ile ilgili estetik dokunuslari ve KBB ile ilgili tüm cerrrahi müdahaleleri de severek yapmaktayım. Doğal burun estetiği ameliyatı için Ankara’ya tüm hastalarımı bekliyorum.

Edacabukhoroz.com’da yayınlanan tüm içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi ve tanı için mutlaka hekiminize başvurunuz.

Op.Dr.Eda HOROZ
Op.Dr.Eda HOROZ
facebook İnstagram Youtube
Whatsapp
Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz. Kabul Ediyorum - Kabul Etmiyorum